האם המציצן מביל"ו סנטר עבר לרחובות? נשים שונות המתגוררות באיזור גן המגינים טוענות כי אלמוני גונב לבני נשים ונערות מחבלי הכביסה שלהן.
1 צפייה בגלריה
מי לקח את הלבנים?
מי לקח את הלבנים?
מי לקח את הלבנים?
( המחשה: שאטרסטוק)
קראו גם:
"שמתי לב שכבר כמה פעמים בשבועות האחרונים נעלמו לי חזיות ותחתונים, ולפני כמה ימים מישהו זרק לי חזיות שהן לא שלי לתוך חצר הבית", מספרת תושבת איזור גן המגינים בעיר. "סיפרתי על זה לכמה חברות, שאמרו שלפני שבוע נתפס מישהו בקריית עקרון כשהוא מספק את עצמו באמצעות בגדים של נשים בחצרות, ואני חוששת שיש סיכוי גדול שזה הוא".
בחודש מאי האחרון עצרה המשטרה צעיר תושב קריית עקרון לאחר שהציץ לשירותי נשים בביל"ו סנטר וסיפק את עצמו עם בגדי נשים בחצר בית במזכרת בתיה. הצעיר נותר במעצר תקופה ונשלח למסגרת טיפולית.
מבדיקה בבית המשפט עולה כי לפני כשלושה שבועות בית המשפט הסכים לאפשר לו שעות אוורור ממעצר הבית בו הוא שוהה מאז, ובאפשרותו לצאת להתאוורר כל יום במהלך שעות היום.
כשהצעיר נעצר בחודש מאי האחרון, עמדו נגדו אישומים קודמים בגין מעשים מגונים או הצצה לשירותי הנשים בביל"ו סנטר.
התברר שלמרות האישומים ולמרות שמעשיו הסלימו באותה התקופה, שופטת מבית המשפט השלום בראשון לציון החליטה לשחררו למעצר בית בבית אמו בקריית עקרון, זאת למרות שנטען כי הבית אינו מתאים כחלופת מעצר.
נציגי פרקליטות מחוז מרכז ערערו על ההחלטה לשחררו למעצר בית והוא נותר במעצר. בהמשך, עוד בחודש מאי הוגש נגדו כתב אישום ולפני שלושה שבועות הוא קיבל כאמור את האפשרות להתאווררות במהלך היום.
מהמשטרה נמסר בתגובה: מבדיקה שערכנו עולה כי לא התקבלו במשטרה תלונות בתקופה האחרונה על גניבת בגדים מחבלי כביסה ברחובות. בעקבות תלונה שהתקבלה במשטרה על חשד למעשים מגונים בקריית עקרון, נפתחה חקירה שהובילה למעצרו של חשוד שנחקר. החקירה נמשכת".