תושבים המתגוררים ברחוב האגוז ברחובות טוענים שאחד הדיירים פתח מתחת לאחד הבניינים מוסך לאופנועים. "מדובר במחסנים של קטנועים ומנועים של מזגנים. הוא עושה מה בראש שלו ולא מקשיב לאף אחד", אומר דייר הרחוב שהזמין לא אחת פקחים של העירייה, אך נותר לטענתו ללא מענה. מנגד טוען השכן כי לא מדובר במוסך אלא בתחביב שמעסיק אותו בשעות הפנאי.
1 צפייה בגלריה
אופנועים בחניה ברחוב אגוז
אופנועים בחניה ברחוב אגוז
אופנועים בחניה ברחוב אגוז
(צילום: פרטי)
"דיברו אתו שוב ושוב, הפקחים הגיעו ודיברו אתו, הוא אומר שיפנה את הדברים אבל בפועל לא עושה כלום, הוא לא מקשיב לאף אחד", טוען הדייר.
"יש ברחוב הרבה ילדים קטנים שמשחקים. המוסך הזה שהוא פתח מאחורי הבניין עם קטנועים ומנועים כבדים, אם אופנוע או אחד המנועים יפלו על הילדים שמשחקים כאן יהיה אסון, השטח מאוד קטן והוא תופס חניות עם עגלות נגררות שבהן הוא שם את כל הציוד ואת המנועים של המזגנים", אומר הדייר, ומוסיף שכשפנו לעירייה נאמר להם שמדובר בשטח פרטי.
"אז אני יכול לפתוח כל עסק שמתחשק לי בשטח פרטי? מחר אם ייפול מזגן על ראש של ילד, כולם ינסו להטיל את האשמה אחד על השני כמו שקרה בפסגת זאב? אנחנו מתלוננים כבר שנה על המצב".
קראו גם:
"לא מדובר במוסך, אלה בשני אופנועים פרטיים וזה הכיף וההובי שלנו, אני לא מתקן ולא מוכר", מסביר מנגד השכן, "בעגלות יש דפנות וציוד של העבודה שלי, אני עובד כפיים בתחום הטכני ויש לי הרבה ציוד שאין לי איפה לשים, כשביקשתי לשים במחסנים המשותפים בבניין אמרו שהם מלאים, כשביקשתי לשים עוד מחסן סירבו.
הזמינו משטרה ופיקוח וחייבו אותי להוריד את האופנועים לחניה. שורש הבעיה היא מצוקת חניה ומצוקת מחסנים. עכשיו הם טוענים שזה מסוכן לילדים, לא מזמינים אותי לישיבות ועד, אני שומע רק בדיעבד מה אומרים. אני רוצה לשמור על שכנות טובה אבל כל הזמן יש רק קרבות. ניסו להגיד שאני גורם עברייני, שאני מעשן להם בבניין, ואני אזרח שומר חוק שבלית ברירה קנה עגלה כי אין לי פתרון אחר".
מעיריית רחובות נמסר: "תלונת התושבים שהתקבלה במוקד העירוני בנושא זה טופלה על ידי הפיקוח והשיטור העירוני. בעקבות ביקור הפקחים במקום, פונו מהשטח חפצים וציוד. השבוע נערך שם סיור נוסף, ממנו עולה כי המקום פנוי מחפצים וציוד. במידה ויידרש טיפול נוסף, דיירי הבניין מוזמנים לפנות למוקד העירוני 106".
לעדכונים - חדשות רחובות