תושבת איזור השפלה הגישה השבוע תביעה נגד משרד היכרויות בסך 7,000 שקלים, לאחר שלטענתה במשך חודש שלם לא תואם לה אף לא דייט אחד.
1 צפייה בגלריה
דייט ראשון
דייט ראשון
איפה הדייטים?
(צילום: shutterstock)
קראו גם:
על פי כתב התביעה, האישה חתמה על הסכם עם החברה בחודש מאי האחרון. שירות ההיכרויות היה אמור להינתן למשך חצי שנה מיום חתימת החוזה בין הצדדים, והאישה שילמה עבורו 5,400 שקלים הכוללים מע"מ ופגישת ייעוץ ראשונית.
בכתב התביעה מצוין, כי החוזה כלל סעיף על פיו משרד ההיכרויות מתחייב בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי, להמציא ללקוחה נתוני בני זוג פנויים לצורך היכרות למטרת נישואים, על פי מצבת המועמדים באותה העת של ההתקשרות.
עוד כלל החוזה סעיף סודיות, בו נכתב כי המשרד מתחייב לשמור בסודיות את נתוני הלקוחה ולהשתמש בהם אך ורק במסגרת תחומי פעילותו עד לקבלת הודעה בכתב מהלקוחה על הפסקת רצונה בכך.
לטענת האישה, לאחר שעבר חודש והיא לא קיבלה שום פנייה, היא התקשרה למשרד אך לא זכתה למענה.
כעבור חודש וחצי של ניסיונות להתקשר עם המשרד, הגישה האישה מכתב התראה לפני תביעה, בו דרשה את כספה בחזרה, תוך ביטול הסכם ההתקשרות בין הצדדים, אך גם מכתב זה לא זכה לתגובה.
בהמשך פנתה האישה לחברת האשראי ודרשה לבטל את העסקה, כיוון שלא סופקה לה תמורה עבור התשלום. הוחלט כי הכסף יוחזר לה חלקית, כיוון שעברו חודשיים מאז החיוב.
כמו כן, חברת האשראי הודיעה לאישה שמשרד ההיכרויות העביר להם מכתב ובו מפורטות פגישות רבות שנקבעו לה, לעתים ארבע פגישות ביום, ואף פגישה שערכו עימה נציגי החברה.
"לתדהמתה גילתה התובעת כי הרשימה שנשלחה הינה רשימה שקרית וממוצאת ומעולם לא התקיימה", נכתב בכתב התביעה.
עוד נטען, כי המפגשים לכאורה התקיימו הרבה לאחר שהאישה כבר הגישה למשרד ההיכרויות מכתב ובו היא דורשת להפסיק את ההתקשרות, לאחר שלא נקבעו לה פגישות.
האישה אף הפנתה את בית המשפט לתביעות רבות אחרות, דומות ביותר למקרה שלה, של נשים מרחבי הארץ, שתבעו אותו משרד היכרויות וזכו לקבל את כספן בחזרה. כאמור, כעת היא תובעת את כספה, כולל פיצוי על עוגמת הנפש שנגרמה לה והוצאות שכר טרחת עורך דין.