עיריית רחובות, באמצעות לשכת ראש העירייה ומינהל ההנדסה, מקיימת זו שנה חמישית את "תחרות הבניין היפה" בעיר. במסגרת התחרות ייבחנו מספר קטגוריות לזכייה: הבניין בעיצוב היפה ביותר, פיתוח השטח היפה ביותר, מבואת הכניסה היפה ביותר ושילוב בניה חדשה עם שימור.
1 צפייה בגלריה
אחד מזוכי תחרות הבניין היפה אשתקד: וייצמן 33
אחד מזוכי תחרות הבניין היפה אשתקד: וייצמן 33
זוכה תחרות הבניין היפה 2019
(אדריכלות- דליה לפידות, יזם: סלבין ובניו השקעות)
הפרוייקטים יועלו לעמוד הפייסבוק של עיריית רחובות, ובשקלול התוצאות תילקח בחשבון גם בחירת התושבים באמצעות עמוד הפייסבוק. זכאים להשתתף בתחרות יזמים של בנייני מגורים, משרדים, מסחר ותעשייה אשר בנייתם הסתיימה בשנת 2020.
קראו גם:
מה נדרש כדי להירשם?
תמונה של הלובי, חזית המבנה, פיתוח השטח שמסביב למבנה ודירה לדוגמא (בבנייני מגורים). התמונות יוצגו בפורמט דיגיטלי. יש לציין את כתובת המבנה, שם האדריכל והקבלן.
את המועמדות יש להגיש עד ליום 15.3.21 לכתובת המייל ofram@rehovot.muni.il
בניין שלא קיבל אישור אכלוס אינו רשאי להשתתף בתחרות.
ראש העירייה, רחמים מלול: "מהפיכת הנדל"ן ברחובות בשנים האחרונות באה לידי ביטוי בעליית ערך הדירות בעיר, לטובת התושבות והתושבים. כדי לשמור על עיר יפה ואסתטית אנו פועלים לשמירה על סטנדרט בניה גבוה ואסתטי. חזות בניין, שטח ירוק מטופח בסביבתו ואיכות בניה ברמה גבוהה- הם חלק מהגורמים שהופכים את רחובות לעיר אטרקטיבית".
מהנדסת העיר, אדריכלית דלית הראל: "ציבור הקבלנים, היזמים והאדריכלים מוזמנים להצטרף למועדון היוקרתי של מצוינות הבניה בעיר רחובות לשנה זו , ולהגיש את מועמדותם לתחרות הבניין היפה. אנו עושים הכל על מנת לשמור על מגמת הפיתוח האיכותית בעיר ולשפר אותה כל העת. התחרות הזו היא אחד האמצעים לכך".
לעדכונים - חדשות רחובות