בשורה טובה במרכז הרפואי קפלן: היום (רביעי) התקיים טקס החנוכה הרשמי של חדרי הלידה החדשים בבית החולים.
3 צפייה בגלריה
חנוכת חדרי הלידה בקפלן
חנוכת חדרי הלידה בקפלן
טקס החנוכה הרשמי
( צילום: גלעד שעבני שופן)
הטקס נערך בהשתתפות סמנכ"ל בתי החולים של שירותי בריאות כללית, ד"ר אורלי וויינשטיין, מנהל המרכז הרפואי קפלן וביה"ח הרצפלד, פרופ׳ טריף בדר, מ"מ ראש עיריית רחובות ומחזיק תיק החינוך, זוהר בלום, ראש המועצה המקומית קרית עקרון, חובב צברי, ראש מועצת מזכרת בתיה ומכובדים רבים נוספים.
3 צפייה בגלריה
חנוכת חדרי הלידה בקפלן
חנוכת חדרי הלידה בקפלן
חדרי הלידה החדשים בקפלן
( צילום: גלעד שעבני שופן)
חדרי הלידה החדשים החלו לפעול לפני מספר חודשים, ולאחר תקופת הרצה נחנכו היום. עד כה, מאות יולדות כבר הספיקו ללדת בחדרי הלידה החדשים שמצוידים בטכנולוגיות חדשות ומתקדמות, שירותים ומקלחת צמודים בכל חדר, כוח אדם מקצועי ומיומן וכל מה שנדרש ליולדת לחוויית לידה מיטבית.
3 צפייה בגלריה
חנוכת חדרי הלידה בקפלן
חנוכת חדרי הלידה בקפלן
חדרי הלידה החדשים בקפלן
( צילום: גלעד שעבני שופן)
בנוסף, בחדרי הלידה החדשים מוענקים ליולדת ללא עלות טיפולי רפואה משלימה מסוג רפלקסולוגיה ועיסוי הוליסטי לרווחת היולדות, ובהתאם לרצון ובקשת היולדת. המטפלות בעיסוי המעניקות את הטיפולים בחדרי הלידה יוכלו להקל משמעותית על הכאב והצירים, ולסייע בזירוז הלידה במקרה הצורך. לעיסוי יכולת לפעול גם פיזית וגם מנטלית ולהעניק רגיעה ליולדת.
קראו גם:
ד"ר אורלי וויינשטיין, סמנכ"לית בתי חולים בשירותי בריאות כללית: "המצוינות הרפואית והקלינית של חטיבת הנשים והיולדות בקפלן ידועה ומוכרת לכל, וכעת חדרי הלידה החדשים נותנים את המעטפת הנדרשת. מדובר בחטיבה מובילה בעלת תודעת גבוהה לאיכות הטיפול והשירות. נמשיך ונעמיק את התמיכה שמעניקה הנהלת הכללית לקפלן, וחדרי הלידה הם רק דוגמא אחת לכך".
פרופ׳ טריף בדר, מנהל המרכז הרפואי קפלן וביה"ח הרצפלד: "יש לנו מחויבות רבה לאוכלוסיה המקיפה את בית החולים, ואנחנו סבורים שחדרי הלידה החדשים הם בשורה של ממש עבור היולדות. לצד הצוות הרפואי והסיעודי המוביל של חדרי הלידה וחטיבת הנשים והיולדות, השדרוג של חדרי הלידה מאפשר ליולדות ללדת עם צוות מקצועי ומיומן בסביבה מרגיעה ונעימה. יחד עם טיפולי הרפואה המשלימה שהתחלנו להעניק השנה בחדרי הלידה, האולטרה צ׳ק - מכשיר האולטרסאונד שמחליף בדיקה ידנית, והצוות האיכותי בחדרי הלידה בקפלן - יש בקפלן את כל מה שנדרש לייצר לכל יולדת חווית לידה טובה ונעימה. נמשיך לעשות כל שביכולתנו כדי לשפר את חווית הלידה בקפלן לטובת המטופלות".
לעדכונים - חדשות רחובות