תושבי איזור מרכז העיר רחובות, בפרט אלה שמתגוררים באיזור נווה יהודה, שדרות חן והסביבה, סובלים לאחרונה מרחפן שטס מעל בתיהם, מטריד את מנוחתם ברעש הזמזום ומציץ להם לתוך המרפסות בשעות הערב המאוחרות.
1 צפייה בגלריה
מי מציץ לכם?
מי מציץ לכם?
מי מציץ לכם?
(המחשה: קובי קואנקס)
קראו גם:
"זה התחיל לפני כמה חודשים", מספרת אלה גורביץ, תושבת איזור שדרות חן בעיר. "אחת לכמה זמן אותו רחפן מסתובב בין הבתים, כנראה תחביב מוזר של מישהו כאן באיזור, הוא מגיע עם כל הרעש הזה שלו לאזורי המרפסות ומסתכל דרך החלונות, זה ממש מטריד".
"זה לא בטעות, הוא ממש נעמד מול החלונות, והתחושה היא שמישהו מסתכל עליך, זו ממש חדירה לפרטיות וזה מפריע לכל מי שגר כאן באיזור", היא מדגישה.
תושבים רבים נחשפו למטרד לאחרונה והעלו את הנושא ברשתות החברתיות. "כל מי שאפשר להסתכל לו דרך החלון לתוך הבית, ולא משנה באיזו קומה הוא גר, בעצם חשוף לבן אדם הזה", אומר יונתן, אחד מתושבי האיזור שגם הוא הרים את עיניו למעלה וגילה את אותו רחפן טס מעל לראשו. "זה יכול להיות ילד משועמם וזה יכול להיות הרבה יותר מזה. מה שבטוח זה מטריד מאוד, וזה מישהו שגר פה אצלנו באיזור".
מהמשטרה נמסר כי מבדיקה שנערכה מול תחנת רחובות לא מוכרים דיווחים במוקד 100 ולא התקבלו תלונות בתחנה על רחפן המטריד תושבים.