פארק חדש יקום ברחובות ההולנדית: פארק נאות כרמים. בתוכנית: פינוי וטיפול בפסולת בניין, פריסת תשתיות, הקמת שבילי אופניים, התקנת שני מתחמי ספורט פתוחים לרווחת התושבים ופיתוח נופי כללי.
העבודות להקמת הפארק החדש בהולנדיתהעבודות להקמת הפארק החדש בהולנדית
העבודות להקמת הפארק החדש בהולנדית
(צילום: עיריית רחובות)
קראו גם:
בימים הקרובים תחל עיריית רחובות באמצעות החברה לפיתוח רחובות בעבודות ההקמה של פארק נאות כרמים ברחובות ההולנדית. המקום מהווה למעשה שצ"פ (שטח ציבורי פתוח ) בהיקף כולל של כ- 9 דונם. עבודות פיתוח הפארק כוללות פינוי וטיפול בפסולת בניין, פריסת תשתיות, הקמת שבילי אופניים, התקנת שני מתחמי ספורט פתוחים לרווחת התושבים ופיתוח נופי כללי.
הפרויקט, בהיקף של למעלה של 2 מיליון שקלים, צפוי להסתיים בתוך כארבעה חודשים.
העבודות להקמת הפארק החדש בהולנדיתהעבודות להקמת הפארק החדש בהולנדית
העבודות להקמת הפארק החדש בהולנדית
(צילום: עיריית רחובות)
רחמים מלול, ראש העירייה: "אנו ממשיכים בתנופת הפיתוח בכל רחבי העיר. הפעם אנו מקדמים את הריאה הירוקה אשר גובלת בשכונת רחובות ההולנדית, לרווחת תושבי השכונה בפרט ותושבי העיר בכלל. מדובר בפארק משמעותי בנוף השכונה, שאנו יודעים כי התושבים מצפים לו. נמשיך ונקדם את איכות החיים גם באמצעות תחום הנוף והגינון ובכל דרך נוספת, גם בימים אלה של משבר הקורונה"
עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העירייה:" אנחנו מובילים בשנתיים האחרונות מהפכה בכל הקשור לשדרוג גינות קיימות והקמתן של גינות חדשות. אני שמח שהצלחנו להוציא את הפרויקט הזה לפועל ואין לי ספק שזה ישדרג את איכות החיים של תושבי האזור. הבטחנו ואנחנו מקיימים. המטרה שלי היא לצמצמם למינימום את השטחים הלא מפותחים בעיר. הודות לתמיכת ראש העיר, רחמים מלול בתהליך, אנחנו מצליחים לטפל בעשרות מוקדים בכל רחבי העיר"
לעדכונים נוספים היכנסו לחדשות רחובות