מבט מלמעלה של פרויקט מערב רחובות של אביסרור. צילום: יח"צמבט מלמעלה של פרויקט מערב רחובות של אביסרור. צילום: יח"צ
מבט מלמעלה של פרויקט מערב רחובות של אביסרור. צילום: יח"צ
(מבט מלמעלה של פרויקט מערב רחובות של אביסרור. צילום: יח"צ)
הבניין ה-10 בפרויקט אביסרור 431 במערב רחובות נפתח לשיווק. הבניין העשירי כולל 16 קומות ו-58 יחידות דיור של חדרים בנות 4,5,6 חדרים וכן דירות מיוחדות של פנטהאוזים ודופלקסים בני 7 ו-8 חדרים. כמו כן, החברה מסרה כי נותרו לשיווק פנטהאוזים גדולים במיוחד בשטח של כ-241 מ"ר ועוד למעלה מ-100 מ"ר מרפסות.
פרויקט אביסרור 431 מאופיין בסביבה ירוקה מושלמת לגידול הילדים, מוסדות חינוך ותרבות, מפרט עשיר ורמת גימור גבוהה, שטחי גינון ושבילים הולנדיים, כל זאת במיקום מצוין – נגישות גבוהה לכביש 4 ו-431. רוכשי הדירות בפרויקט ייהנו מנוף לפארק המשתרע על פני 12 דונם ובסביבה כפרית זרועה פרדסים.
יורם אביסרור, סמנכ"ל השיווק של בחברת אביסרור משה ובניו מסר: "הפרויקט במערב רחובות מבוקש בזכות מיקום מעולה לצד מחירים אטרקטיביים. בשנים האחרונות שיפרה רחובות את מעמדה הסוציו אקונומי. חברות ההיי-טק הרבות שממוקמות בה והמוסדות הלימודיים, בראשם מכון וייצמן, מושכים אחריהם רוכשים רבים המבקשים להתגורר בקרבתם. גם מקומות הבילוי שנפתחו בעיר בשנים האחרונות הם אלטרנטיבה שמשתווה למקומות הבילוי בתל אביב הנמצאת במרחק 15 דקות נסיעה בלבד. אנחנו צופים שרחובות היא עיר שתמשיך להתפתח ותיתן מענה לכל מי שיבקש לגור במטרופולין במחירים שפויים".
"פרויקט אביסרור במערב רחובות הוא הפרויקט הגדול ביותר שנבנה ברחובות עם כ-960 יחידות דיור ב- 12 מגדלים על שטח של כ- 77 דונם. במסגרת הקמת הפרויקט, ביצעה חברת אביסרור בשכונה עבודות פיתוח רבות שכללו שדרוג כבישים ודרכים, בניית פארק ציבורי המתפרש על פני כ-12 דונם, הכולל מתקני משחקים לילדים, מתקני כושר, שבילי הליכה ואופניים, פינות ישיבה מוצלות ומדשאות. בצמוד לפרויקט ובמרחק הליכה נמצא ביה"ס יסודי ממלכתי ע"ש בגין, הנחשב לאחד הטובים ברחובות ובשפלה בכלל, כמו גם שטחי מסחר ומבני ציבור נוספים, ביניהם בית כנסת וגן ילדים", מסרו בפרויקט.