רשת מגדלי הים התיכון היא הרשת הגדולה, הוותיקה והמובילה בתחום הדיור המוגן לגיל השלישי בישראל, שמונה שבעה מגדלים ברחבי הארץ.אתמול (8.7.19) חגגה הרשת בטקס הנחת אבן הפינה, את תחילת בנייתו של המגדל השמיני שלה. בטקס השתתפו ראש העיר, מר רחמים מלול וסגניו, יו"ר דירקטוריון מגדלי הים התיכון, מר מוטי קירשנבאום, סגן יו"ר הדירקטוריון, בוריס לוין, מנכ"ל רשת מגדלי הים התיכון, מר דורון ארנון, חברי הדירקטוריון של החברה ביניהם מר יאיר סרוסי, חן למדן ודוד פתאל, וההנהלה הבכירה של רשת מגדלי הים התיכון.
הדמיית המגדלים ברחובות, באדיבות רשת מגדלי הים התיכוןהדמיית המגדלים ברחובות, באדיבות רשת מגדלי הים התיכון
הדמיית המגדלים ברחובות, באדיבות רשת מגדלי הים התיכון
הרשת, שפעילה כבר 30 שנה, מפעילה ומנהלת כ-1650 יחידות דיור בשבעה בתים ברחבי הארץ. הפרויקט החדש, שקיבל את בירכתו של ראש עיריית רחובות מר רחמים מלול, יכלולשני מגדלי מגורים מפוארים עם מחלקת סיעוד טכנולוגית, אשר כל אחד מהם יתנשא לגובה של 18 קומות, ומעליהם ייבנו שתי קומות מסד שיכללו את כל השטחים הציבוריים של הבית: לובי גדול, מסעדה, קפיטריה, אולם אירועים ומתחם ספא מפנק הכולל בריכה וחדר כושר עם מכשירים חדשניים.
מגדלי הים התיכוןמגדלי הים התיכון
מגדלי הים התיכון
מגדלי הים התיכון הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בשווי של למעלה ממיליארד שקלים, המנהלת בבנייניה ובאופן עצמאי, מחלקות סיעודיות הממותגות בסטנדרט הגבוה ביותר בענף. המחלקות הסיעודיותמאובזרות במכשור חדשני ובצוות רפואי רחב, המעניק למטופליה טיפול סיעודי אישי מלא. מוטי קירשנבאום, יו"ר הדירקטוריון: "אנחנו נרגשים להכריז רשמית על בניית הבניין השמיני של הרשת בעיר רחובות, ומודים לראש העיר על העזרה והתמיכה בהגשמת החלום שיאפשר לתושבי רחובות והסביבה,בני הגיל השלישי, להנות מהיתרונות של דיור איכותי ברמה הגבוהה ביותר הקיימת היום בארץ. אין לנו ספק שבני הגיל השלישי מרחובות והסביבה ייהנו מעולמות תוכן עשירים, חיים חברתיים, מעניינים ותוססים עם בני גילם בבית החדש שאנו נקים".
פרסום ראשוני: 09:53 , 10.07.19