חגיגות המונדיאל לא משאירות את המותגים והחברות המסחריות אדישות, זו בהחלט הזדמנות לעורר את הצרכנים שמחפשים לקחת חלק מהקרנבל גם מהספה בבית. אז איך תוכלו להתאבזר בהתאם?
מותג החטיפים קראנצ'וס מצטרף לחגיגת המונדיאל ומשיק מהדורה מיוחדת עבור האירוע. מהדורת הכדורגל של קראנצ'וס כוללת שני חטיפים במיקס בצורות ייחודיות מעולם הכדורגל בטעמים הפופולאריים גריל וברביקיו.
קראנצ'וס מונדיאל 2018. יח"צקראנצ'וס מונדיאל 2018. יח"צ
קראנצ'וס מונדיאל 2018. יח"צ
(קראנצ'וס מונדיאל 2018. יח"צ)
חברת כרמית משיקה מהדורה מוגבלת של מרשמלו עם הטעם המוביל בקטגוריה – ורוד לבן במשקל 150 גר', אריזה חגיגית וייחודית למונדיאל. השקית כוללת הדפס של דגלי המדינות, שחקני כדורגל, כדור ועוד.
חוגגים מונדיאל עם מרשמלו. צילום: סטודיו כרמיתחוגגים מונדיאל עם מרשמלו. צילום: סטודיו כרמית
חוגגים מונדיאל עם מרשמלו. צילום: סטודיו כרמית
(חוגגים מונדיאל עם מרשמלו. צילום: סטודיו כרמית)
מותג שעוני היוקרה הובלו ואחד מנותני החסות הרשמיים של מונדיאל 2018, השיק בימים אלו בתערוכת התכשיטים והשעונים הבינלאומית החשובה ביותר בעולם את השעון החכם לשופטי המונדיאל של משחקי גביע העולם: BIG BANG REFEREE. באמצעות השעון החכם יהיה ניתן לקבל התראות על תחילת משחקים, הבקעת שערים ותוצאות בזמן אמת.
הובלו - שעון חכם למונדיאל. יח"צהובלו - שעון חכם למונדיאל. יח"צ
הובלו - שעון חכם למונדיאל. יח"צ
(הובלו - שעון חכם למונדיאל. יח"צ)
מותג התכשיטים האיטלקי קומטה, מקבוצת Muraro Lorenzo, מציע מגוון צמידים ושרשראות מלאי שיק גברי המעוצבים בהשראת עולם הכדורגל עבור גבר חובב הספורט המושבע. קולקציית התכשיטים כוללת צמידים ושרשראות, בהשראת אלמנטים מרכזיים מעולם הכדורגל.
שרשרת כסף בשילוב כדור. יח"צשרשרת כסף בשילוב כדור. יח"צ
שרשרת כסף בשילוב כדור. יח"צ
(שרשרת כסף בשילוב כדור. יח"צ)
המותג הבינלאומי נאוטיקה דואג לכם לפריטים מיוחדים לכבוד תקופה זו. המותג משיק קולקציה מיוחדת כוללת חולצות פולו, חולצות טי וכובעים במבחר צבעים וכיתובים בהשראת המדינות המשתתפות במונדיאל.
נאוטקיה קולקציית מונדיאל. יח"צנאוטקיה קולקציית מונדיאל. יח"צ
נאוטקיה קולקציית מונדיאל. יח"צ
(נאוטקיה קולקציית מונדיאל. יח"צ)
מותג השמפו Head & Shoulders משיק את סדרת מוצרי ULTRA MEN במיתוג חדש, על הבקבוקים החדשים תתנוסס תמונתו של שוער הכדורגל האגדי ג'יאנלואיג'י (ג'יג'י) בופון, אשר שיחק בקבוצת יובנטוס ונבחרת איטליה, ובחודש נובמבר האחרון הכריז על פרישתו מעולם הכדורגל, לאחר 176 הופעות בנבחרת איטליה, שיא ההופעות בהיסטורית הנבחרת.
שמפו אולטרא מן. יח"צשמפו אולטרא מן. יח"צ
שמפו אולטרא מן. יח"צ
(שמפו אולטרא מן. יח"צ)
חברת סודה סטרים הישראלית יוצאת במהלך ספורטיבי במיוחד. החברה משיקה מהדורה מיוחדת הכוללת בר משקאות מדגם SPIRIT ומהדורה של שלישיית בקבוקים רב פעמיים, המעוצבים עם חולצות הנבחרות האהובות: ארגנטינה, ברזיל וספרד אשר על גבם מתנוסס מספרי הקפטנים של הקבוצות.
סודה סטרים מונדיאל 2018. יח"צסודה סטרים מונדיאל 2018. יח"צ
סודה סטרים מונדיאל 2018. יח"צ
(סודה סטרים מונדיאל 2018. יח"צ)
שיגעון מונדיאל 2018 לא פוסח גם על הילדים. רשת טויס אר אס משיקה בימים אלה מגוון רחב של מוצרי מונדיאל 2018 ומוצרי הנבחרות האהובות, בכלל זה מוצרים בלעדיים. בין המוצרים הפופולאריים אפשר למצוא מארזי בובות חותמת סופרגול מונדיאל של כוכבי הכדורגל העולמי, כדוררגל ממותג מונדיאל רוסיה 2018, בקבוקי שתיה מפלסטיק או מאלומיניום, קלמר בצורת נעל כדורגל במיתוג מגוון של הנבחרות ועוד.
בובות חותמות של שחקני כדורגל. יח"צבובות חותמות של שחקני כדורגל. יח"צ
בובות חותמות של שחקני כדורגל. יח"צ
(בובות חותמות של שחקני כדורגל. יח"צ)
רשת אופנת הילדים סולוג משיקה קולקציית חליפות כדורגל המעוצבות בהשראת נבחרות המונדיאל: גרמניה, ברזיל, ספרד וצרפת. החליפות בקולקציה מגיעות בשני חלקים, חולצה וברמודה בצבעי דגלי המדינות.
חליפת צרפת בסולוג. צילום: נטע אלעדחליפת צרפת בסולוג. צילום: נטע אלעד
חליפת צרפת בסולוג. צילום: נטע אלעד
(חליפת צרפת בסולוג. צילום: נטע אלעד)