כתב אישום בגין איומים, תקיפה, חבלה חמורה, תקיפת עובד ציבור והתנהגות פרועה בציבור הוגש השבוע נגד תושב רחובות בגין שני מקרי תקיפה שאירעו בתקופה האחרונה.
1 צפייה בגלריה
(קניון רחובות | צילום אביגיל קדם)
קראו גם:
המקרה הראשון התרחש בבית חולים קפלן בסוף חודש יוני האחרון, כאשר הנאשם הגיע למיון בקפלן בזעקות, דחף את עמדת האחיות וזרק חבילות של מסכות מתוכה. בנסיבות אלה מאבטח ניגש אליו, ביקש להרגיעו וביקש ממנו להישאר במיטת הבדיקה. הנאשם בתגובה הצמיד את פניו לפניו של המאבטח ואמר לו שיפוצץ אותו. מיד לאחר מכן הסתובב במקום, נגח בראשו של מאבטח נוסף, ולמקום הוזמנה משטרה תוך שהמאבטחים מרחיקים אותו מהמיון.
לאחר כמה ניסיונות לחזור למיון, הוא נכנס למיון הילדים, נשכב על מיטה והחל לצעוק. המאבטחים הגיעו למקום כדי להוציאו והוא בתגובה תקף אותם באגרופים. לאחר מכן הוא נעצר על ידי המשטרה.
האירוע השני התרחש בקניון רחובות לפני כשבוע וחצי, אליו הנאשם הגיע בשעת ערב מאוחרת, הכניס את ידו למאכלים בדוכן גלידה, ליקק את ידיו ואז פנה לבית קפה, שם החל להטריד את מנהלת הסניף. לאחר שהתבקש לעזוב את המקום וסירב, הוזמנה אבטחת הקניון למקום. אחרי שהתבקש לעזוב, איים על המנהלת שיהרוג אותה, זרק חפצים במקום ונגח בפניו של מאבטח שניסה לרסן אותו, בעט ונתן אגרופים למאבטחים נוספים ובסופו של דבר הצליחו להשתלט עליו בעזרת כמה מאבטחים ואזרחים שהיו במקום.