אם לא הספיקה ההתמודדות עם שנה של קורונה שברובה נאלצו להישאר סגורים, בשבועות האחרונים סובלים בכמה ממקומות הבילוי ברחובות מתושב שמטיל את אימתו על עובדים ומבלים.
1 צפייה בגלריה
רחוב הרצל. מטיל אימה על עובדים
רחוב הרצל. מטיל אימה על עובדים
רחוב הרצל. מטיל אימה על עובדים
(צילום: אבי מועלם)
קראו גם:
בימים האחרונים הגישו בעליהם של כמה עסקים ופאבים באיזור הבילוי של רחובות בצפון רחוב הרצל בקשה לצו הרחקה נגד אחד התושבים המתגוררים בסמוך, אשר לטענתם מטיל את אימתו על עובדים ומבלים. בין היתר, כך נטען בבקשה, אף איים האיש על צעירה שעובדת באחד הפאבים כי "יאנוס אותה".
בבקשה לצו הרחקה, שהוגשה לבית משפט השלום ברחובות, נטען כי האיש נוהג להטריד את עובדי ויושבי הפאבים באיזור הבילויים ברחוב הרצל.
על פי כתב הבקשה, מלבד האיום החריף על אחת העובדות, האיש זרק ספסל של אחד העסקים לאתר בנייה סמוך, השליך מאוורר ושבר אותו, והפך ריהוט של אחד העסקים שהיה קשור. את הריהוט שכן הצליח לשחרר זרק בעמדת איסוף הזבל.
בהמשך, כך נטען בבקשה, האיש זרק כיסאות של אחד הפאבים לגינה ציבורית והעיף חביות שהכילו שמן משומש לטיגון אשר היו אמורות להיאסף על ידי חברה לאיסוף שמן.
עוד טוען בעל עסק באיזור, כי לאחרונה אירעו מקרי הטרדה רבים מצד האיש, שבעבר כבר הוגשו נגדו בקשות לצווי הרחקה מאותן סיבות. לטענת אחד מבעלי העסק, כשפנה אליו, האיש לא דיבר לעניין.
בית המשפט פסק שיינתן צו הרחקה לתושב עד לדיון במעמד שני הצדדים בהמשך השבוע.