רוצים יותר ירוק ליד הבית? זו ההזדמנות | צילום: עיריית רחובותרוצים יותר ירוק ליד הבית? זו ההזדמנות | צילום: עיריית רחובות
רוצים יותר ירוק ליד הבית? זו ההזדמנות | צילום: עיריית רחובות
(רוצים יותר ירוק ליד הבית? זו ההזדמנות | צילום: עיריית רחובות)
בימים אלה נערכים באגף גנים ועיצוב הסביבה לחג האילנות. במסגרת ההיערכות לאירועי ט"ו בשבט, מזמינה העירייה את התושבים להשתתף בעיצוב תוכנית הנטיעות בשטחים הציבוריים ברחבי העיר. התושבים מוזמנים לשלוח לאגף גנים ועיצוב הסביבה את המיקומים המדויקים שלדעתם זקוקים לתוספת עצים, או מקומות שבהם רצוי לשתול עצים.
במהלך הזמן עד לט"ו בשבט, שיחול בעוד מספר שבועות, מפקחים מטעם אגף גנים יגיעו למקומות שנשלחו על ידי התושבים ויבדקו האם ניתן לבצע את השתילה ואת קיום העצים במקום. אם כן, יוחלט אילו עצים מתאימים ביותר למקום.
סגן ראש העיר, מחזיק תיק חזות העיר, עו"ד יניב מרקוביץ': "אנו שמחים לשתף את הציבור גם בתחום הירוק. אני מזמין את התושבות והתושבים להעביר לנו המלצות היכן לדעתם יש לשתול עצים ברחבי העיר. אנו נשלח את מפקחי האגף לבדוק את המקומות. במידת האפשר, במקום יעמוד עץ חדש בטו' בשבט. רשימת המקומות המיועדים לנטיעה תפורסם לפני טו' בשבט".
תושבות ותושבים המבקשים להמליץ על מקומות לשתילת עצים מוזמנים להעביר את המלצתם למייל של רז מיכלוביץ', מנהל מחלקת פיקוח ואחזקת גנים באגף: raz@rehovot.muni.il