זוכרים את רפואה על הבר? עכשיו מגיעה לעיר הרצאה של קנאביס רפואי על הבר. ההרצאה ברחובות תתקיים ב-7.10 בשעה 20:00 בבר הברזיה, ובה ד"ר נירית ברנשטיין, תושבת העיר רחובות בעצמה, תרצה על ההיסטוריה של הקנאביס הרפואי ואיך השתמשה בו האנושות לאורך ההיסטוריה.
מיטב המומחים הבינלאומיים מסגל ההתמחות הראשונה בישראל בקנאביס רפואי מהמכללה האקדמית עמק יזרעאל ירצו באוקטובר בפאבים ברחבי הארץ בנושא. זו הזדמנות נדירה לשמוע בחינם הרצאות מרתקות בפאב מחוקרים בכירים באקדמיה וממנהלים בכירים בחברות בינלאומיות שעוסקות בקנאביס רפואי, ההרצאות יתקיימו בברים בתל אביב, חיפה ורחובות בחודש אוקטובר, הציבור מוזמן ללא עלות אך בהרשמה מראש, מספר המקומות מוגבל.
את ההרצאות יעבירו מומחים בינלאומיים בתחום הקנאביס הרפואי שייקחו השנה חלק בסגל ההתמחות בקנאביס רפואי באקדמית עמק יזרעאל, ביניהם רואי זרחיה, משנה לנשיא קנדוק, ד"ר נירית ברנשטיין, חוקרת בכירה במכון וולקני וד"ר עמי כהן, מרצה בכיר בחוג לפסיכולוגיה ובהתמחות בקנאביס רפואי באקדמית עמק יזרעאל. ההרצאות יסקרו את הצמיחה המהירה של שוק הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם, את השפעתו של הצמח על האדם ואת תעשיית הקנאביס הרפואי המתפתחת.
האירוע ברחובות:
רחובות, 7.10, 20:00- "הברזיה", הרצל 203, רחובות. ד"ר נירית ברנשטיין חוקרת בכירה במכון וולקני ומרצה בהתמחות בקנאביס רפואי באקדמית עמק יזרעאל על ההיסטוריה של הקנאביס הרפואי ואיך השתמשה בו האנושות לאורך ההיסטוריה.
הרשמה מראש בקישור:
https://www.facebook.com/807205802627357/posts/2898309433516973/.