נשים עובדות. אילוסטרציה: shutterstockנשים עובדות. אילוסטרציה: shutterstock
נשים עובדות. אילוסטרציה: shutterstock
(נשים עובדות. אילוסטרציה: shutterstock)
האקתון החברתי הראשון של הפורום לקידום מעמד האישה יוצא לדרך ברחובות: בשבוע הבא (7.8) ייערך באתר הפרדסנות ההאקתון בנושא נשים.
הערב ייערך בהשתתפות נציגות מארגוני הנשים בעיר וחברות הפורום, ובו ייערך תהליך שיתוף ציבור נשים לאיתור צרכים ויצירת מענים שישולבו בתכנית העבודה של שנה הבאה.
האירוע יתקיים ביום רביעי ה-7.8.19 בין השעות 17:30-23:00 באתר הפרדסנות, ומוזמנות אליו נשות העיר, מכל האוכלוסיות, גילאים, דעות ואמונות- הכניסה חופשית בהרשמה מראש.
"האקתון נשים הינו מיזם חשיבה קבוצתי - חברתי, ומטרתו לייצר וליזום פרויקטים חדשים לפי צרכי נשות העיר רחובות, על ידי שיתוף פעולה ושיח בין הנשים", הסבירו המארגנים.
הנשים שיירשמו לאירוע יחולקו לקבוצות דיון סביב שולחנות עגולים, כאשר כל קבוצה תלווה על ידי מנטורית שתכוון את הנשים ליצירת פרויקט. הרעיונות - תוצרי השולחנות העגולים, יוצגו בפני כל המשתתפות בסוף הערב.
חבר השופטות במקום יבחר את המיזם המנצח, אשר יזכה לתקצוב להקמת הפרויקט והוצאתו לפועל בשיתוף עם הפורום לקידום מעמד האישה.
חברת המועצה אווה גור, מחזיקת תיק קידום מעמד האישה: "אני מזמינה את כל הנשים שאכפת להם מהנשים בעיר לערב של חשיבה, שיח ותכנון. נתחלק לקבוצות עבודה על מנת להעלות יוזמות למען קידום חיי הנשים בכל תחום ונושא שחשוב לכן. נחשוב יחד איך ליצור עיר טובה אפילו יותר לנשים!"
אביבה חלבי, יועצת ראש העיר לקידום מעמד האשה: "ההאקתון נועד לשתף את נשות העיר בעבודה שלנו למען נשים בעיר. נשמח לשמוע מהלקוחות הפוטנציאליות שלנו מה חשוב להן, והיכן ניתן לשנות . בואו עם יוזמה וראש פתוח, מחכות לכן באירוע".
יום רביעי, 7.8, 17:30-23:00, אתר הפרדסנות, הכניסה חופשית בהרשמה מראש.
להרשמה בלינק - לחצו כאן. לפרטים נוספים 08-6490847 או בפייסבוק של הפורום לקידום מעמד האישה