שיא של נרשמים בפעם הרביעית: תושבי רחובות יפגשו הערב (שלישי) מקרוב את רופאי המרכז הרפואי 'קפלן' ו'כללית' בשיתוף פעולה עם עיריית רחובות, בערב ייחודי שייערך בו זמנית ב- 30 מקומות בילוי ברחבי העיר רחובות.
רפואה על הבר | צילום: דוברות עיריית רחובותרפואה על הבר | צילום: דוברות עיריית רחובות
רפואה על הבר | צילום: דוברות עיריית רחובות
(רפואה על הבר | צילום: דוברות עיריית רחובות)
מדובר בערב שונה ומעניין שבו יוכלו התושבים לשמוע על תחומי הבריאות המעניינים אותם באופן אישי, ללמוד על החידושים האחרונים ברפואה, ולשאול שאלות באווירה לא פורמלית.
לאחר סיכום הנתונים ממערכת ההרשמה הדיגיטלית התברר כי השנה נרשם שיא: כ- 2500 איש נרשמו מבעוד מועד להרצאות, ורק מקומות בודדים נותרו בשתי הרצאות בלבד. בעלי העסקים דיווחו על מקומות מלאים בנרשמים, ועל כך שבשל הפניות אליהם – הם מתכוונים לשכור שולחנות וכיסאות נוספים על מנת לענות על הביקוש.
ברשימת ההרצאות נושאים רבים, ביניהם: ספורט, יולדות, סקסולוגיה, ילדים, תזונה ודיאטה, פסיכולוגיה, גנטיקה, פלסטיקה, שמיעה, כירורגיה, פוריות, נוירולוגיה, גסטרו, אורתופדיה, קרדיולוגיה, אלרגיה, סוכרת, גריאטריה ועוד.
לאור משובי שנה שעברה, השנה נוספו הרצאות במגוון נושאים רלוונטיים כמו למשל הצלת חיים, רפואה לגיל השלישי וטיפול חדשני בלב שלנו. וכמו בכל שנה, ימשכו וקיבלו גם העוסקים בספורט הרצאות על תזונת ספורט, בניית שריר, טעויות באימונים וכיצד ניתן להימנע מהן.
רוצים להגיע? מספר המקומות מוגבל. יש להירשם מראש כאן, ופרטים נוספים ניתן למצוא באתר העירוני ובאתר המרכז הרפואי קפלן.