כתב אישום הוגש השבוע נגד תושב רחובות בן 25, המואשם בתקיפת ודקירת מכרה שפגש בגינה ציבורית ברחוב גבריאלוב באמצע הלילה. הסיבה לתקיפה נראית כאילו נלקחה מימי הביניים.
מכתב האישום עולה כי המקרה המדובר אירע לפני כשלושה שבועות, מעט לאחר השעה 1:00 בלילה. הצעירה שתתה אלכוהול בכמות שגרמה לה קושי לשלוט על מעשיה ונראתה שיכורה.
בשלב זה הבחינה הצעירה במכר שלה כשהוא יושב בגינה הציבורית יחד עם עוד ארבעה חברים, כשהם מחזיקים בקבוקי אלכוהול ושותים יחדיו לשוכרה. הצעירה הצטרפה אליהם והתיישבה ליד המכר, שהתעצבן מנוכחותה.
בין השניים החלו חילופי דברים כשהנאשם צועק עליה שהיא אינה יכולה לשתות באופן כזה, וכי היא לא מכבדת את עצמה בתור אישה. הצעירה מצדה צעקה עליו בחזרה וטענה כי הוא אינו מכבד את משפחתו באופן שבו הוא משתכר.
בשלב זה, לפי כתב האישום, סטר הנאשם לצעירה מספר פעמים על פניה עד שנפלה. החברים שהיו עימו מיהרו להפריד בין השניים והרחיקו אותו מהמקום. למרות זאת, חזר הנאשם בריצה לגן כשהוא מחזיק בידו סכין חדה, ודקר אותה מספר פעמים בפניה ואף ניסה לדקור אותה בבטן, אך הצעירה הגנה על עצמה ונחתכה בידיה.
שוטרים שהגיעו למקום עצרו את הנאשם, שניסה להתנגד ונאבק עם השוטרים. בשלב מסוים נפגע הנאשם ונלקח לבית החולים 'קפלן' לקבלת טיפול, אך גם שם סירב להירגע וניסה לתקוף את השוטר שליווה אותו לנגד עיניהם של המטופלים והצוות הרפואי, עד שנאזק למיטתו.
בשבוע שעבר הוגש כתב אישום נגד האיש בגין עבירות אלימות שונות ותקיפת שוטרים.
הנאשם מצדו טוען כי היה שיכור בזמן האירוע, ועל כן אינו זוכר דבר מאירועי אלימות אלה.