זוג הורים לילדים קטנים הגיעו בשבוע החולף לבית המשפט השלום ברחובות והגישו בקשה לצו הרחקה (צו מניעת הטרדה מאיימת) מבעל הדירה בה הם מתגוררים.
הבעל גילה את האמתהבעל גילה את האמת
(צילום המחשה: ShutterStock)
קראו גם:
על פי בקשתם בבית המשפט, לפני כחודש הסתיים חוזה השכירות שלהם עם בעל הבית, לאחר ששכרו את הדירה במשך ארבע שנים, לטענתם במשך שנה רדפו אחריו כדי לתקן ליקויים שונים בדירה אך בעל הבית התחמק מהם.
הזוג טוען שכעת הם נמצאים בחיפוש אחר פתרון דיור אחר, אך בינתיים בעל הבית מציק להם, כאשר ביום רביעי שעבר הגיע לדירה, הוריד את הפקק של החשמל ולקח את שעון המים, כך שהם נותרו ללא מים וחשמל עם ילדיהם הקטנים.
לטענת הזוג, הדירה הפכה ללא ראויה למגורים בשנה האחרונה והזוג התגורר חלק ניכר מהזמן אצל הוריהם באותו הבניין, כשבעל הדירה מסרב לתקנה. לטענתם הם דורשים ממנו את כספם עבור השנה המדוברת בחזרה, אך בעל הבית מסרב לכך. הזוג טוען שבמהלך השנה האחרונה שילמו על דירה שלא הייתה ראויה למגורי אדם, ולמרות כל הבטחותיו הוא לא תיקן את הנזקים השונים בדירה ומכאן נוצר הסכסוך עמו.
לפני כשבועיים, כך לטענת הזוג, נכנס בעל הדירה בלי לדפוק בדלת ולקח את מפתח הדלת, הוא הודיע לגבר כי יש לו אורח וכאשר הגבר ביקש ממנו לצאת מהבית, הוציא בעל הדירה בלון גז מדמיע וריסס אותו, תוך שהוא מאיים כי בנו יגיע ויכה אותו. הגבר התפנה לטיפול רפואי והגיש תלונה במשטרה בעקבות התקיפה.
בית המשפט הסכים לבקשת הזוג לצו הרחקה זמני, עד לדיון במעמד שני הצדדים בהמשך השבוע.
כל העדכונים - חדשות רחובות