עיריית רחובות והחברה העירונית רחובות לתרבות ספורט ונופש בע"מ, החלו את ההכנות לקראת חגיגות שנת ה- 130 להקמת העיר רחובות: בימים אלה נבחרו הלוגו הסופי והסלוגן שילוו את פרסומי העירייה והחברה העירונית במשך השנה הקרובה.
רחובות מלמעלה רחובות מלמעלה
רחובות מלמעלה
(צילום: עיריית רחובות)
לפני מספר חודשים פורסם קול קורא לקבלת הצעות מקוריות ליצירת לוגו וסלוגן, אשר ילוו את כלל הפרסומים והאירועים של החגיגות לאורך השנה כולה. תושבי העיר ואנשי מקצוע הגישו עשרות הצעות יצירתיות לסלוגנים וללוגואים, ובימים אלה נבחר הלוגו הסופי וכן הסלוגן .
הלוגו יכיל את הלוגו הקיים, תוך ציון 130, כאשר הסלוגן (סיסמת הפרסמות) החדש הוא: "חוגגים מהדר למחר", וכך הוא יראה:
הסלוגן החדש של רחובותהסלוגן החדש של רחובות
הסלוגן החדש של רחובות
(צילום: עיריית רחובות)
ראש העירייה, רחמים מלול: "אנו פועלים מזה מספר חודשים לתכנון מגוון הדרכים לציון 130 לעיר רחובות. לאחר בחינת עשרות הצעות יצירתיות, החלטנו על בחירת הלוגו והסלוגן. הלוגו מבטא את 130 השנים שאנו מציינים השנה, והסלוגן מבטא את ההיסטוריה של העיר, יחד עם הקידמה והחדשנות שקיימים בה כעת במגוון דרכים. לרחובות היסטוריה מפוארת, ואנו פועלים על מנת להבטיח לה עתיד מזהיר".
חבר המועצה עודד עמרם: "חגיגות ה- 130 לרחובות יחלו בעוד כחודשיים ואנו שוקדים על הכנת תוכנית אירועים לאורך כל השנה הבאה. אני מזמין את התושבים להגיע ולהשתתף, ולחגוג את ההישגים, הרוח והיופי – שהם כולם העיר רחובות".