חודש נובמבר מסומן בכל העולם כחודש הקניות הגדול. לאחר ימי הקניות שהתקיימו מוקדם יותר החודש כמו Shopping IL, הסייבר מנדיי ויום הרווקים הסיני, מגיע ה- Black Friday שמסומן כשיא של תקופת הקניות בחודש הנוכחי.
תווי חנייה תווי חנייה
מעודדים רכישה בעסקים מקומיים עם חנייה בחינם
(צילום המחשה: רועי אלמן)
קראו גם:
היום (חמישי) הודיעה העירייה כי על מנת להקל על התושבים ובעלי העסקים בעיר, יזמה המחלקה לרישוי עסקים יחד עם אגף התנועה, השילוט, הפיקוח והשיטור העירוני ובשיתוף מנהלת עסקים ויזמות – שלושה ימים בשבוע הבא (25-27.11) שבהם החנייה בעיר בכחול-לבן תהיה ללא תשלום. החנייה בכחול לבן ללא תשלום תתאפשר בכל העיר למעט אזור פארק המדע, פארק הורוביץ וביה"ח קפלן. יש להקפיד על חנייה באזורים המותרים בלבד.
בעירייה מדגישים עוד כי בחודשים האחרונים מאז פרוץ נגיף הקורונה, ניסתה עיריית רחובות באמצעות המחלקה לרישוי עסקים, רכישה מעסקים מקומיים באמצעים שונים - אתר עסקים מקומי שהוקם, אישור הצבת שולחנות וכיסאות במרחב הציבורי ללא תשלום אגרה, חלוקת שילוט התו הסגול לבתי העסק ברחבי העיר, וכנס "ממשבר להזדמנות".
מלול ומרקוביץ'מלול ומרקוביץ'
מלול ומרקוביץ'
(צילום: עיריית רחובות)
סגן ראש העיר, מחזיק תיק רישוי עסקים, עו"ד יניב מרקוביץ': "ההחלטה לוותר על תשלום החנייה בעיר במסגרת שלושת ימי הקניות נועדה כדי להקל על התושבים שלנו לקנות ברחבי העיר בקלות ובמינימום דאגות. אני קורא לכל התושבות והתושבים – בואו לקנות רק ברחובות".
כל העדכונים - חדשות רחובות