הורים ותלמידים שימו לב: הבוקר (שני) מפורסם שיבוץ לתלמידי כיתות ו' בבתי הספר הממלכתיים ברחובות. זאת לאחר שבחודשים האחרונים התקיימו ערבי חשיפה מוצלחים של כל קריות החינוך הממלכתיות בעיר, ולאחר מכן – בוצע רישום כל התלמידים באתר העירייה.
במחלקה העל יסודית באגף החינוך עשו מאמצים עילאיים להשלמת השיבוצים, והבוקר יפורסמו השיבוצים לחטיבות הביניים ל- 1432 תלמידי כיתותו ו' הלומדים בבתי הספר הממלכתיים בעיר.
מפחיד את התלמידיםמפחיד את התלמידים
תלמידים
(צילום המחשה: שאטרסטוק)
לראשונה, נרשמו גם תלמידי קריית עקרון, וגם הם יוכלו לצפות באתר העיריה בשיבוצים שלהם בבתי הספר ברחובות, יחד עם תלמידים תושבי העיר . הרוב המכריע של התלמידים, מעל 99% יקבלו את בקשתם הראשונה.
ראש העירייה, רחמים מלול: "עיריית רחובות ממשיכה להעניק את השירותים לתושבי העיר באופן המיטבי, גם בימים אלה. אנו נערכים לשנה הבאה באגף החינוך, ואני מודה לכל מי שעסק בכך באגף החינוך, נוסף על העיסוק בהתמודדות עם התפשטות נגיף הקורונה"
ממלא מקום רה"ע ומחזיק תיק החינוך, זהר בלום: "דווקא בתקופה זאת כאשר המדינה כולה עסוקה במשבר נגיף הקורונה, החלטתי יחד עם מנהלת אגף החינוך לשלוח לכם את השיבוצים כדי לאפשר לכם להנות מהרגע המרגש בו אתם מתבשרים על שיבוצכם לחטיבה. בתי הספר הם מצוינים ואני סמוך ובטוח שכל בחירה שלכם תהיה מצוינת. אני מבקש להודות לאגף החינוך על עבודתם המקצועית על מנת לאפשר למירב התלמידים את בחירתם".
מנהלת אגף החינוך והנוער, אפרת צוקרמן : "בתי הספר העל יסודיים ברחובות הם בתי ספר מצוינים המציעים סביבה לימודית חווייתית ומאתגרת, צוותי חינוך תומכים ומקצועיים ומגוון של מגמות שיחשפו את התלמיד לעולמות מרתקים של השכלה וידע. אני מאחלת בהצלחה לכל התלמידים ומודה למנהלת מח' בתי הספר העי"ס על שיבוץ מושכל ועבודה מקצועית".
את השיבוצים תוכלו לראות באתר העירוני של עיריית רחובות: לחצו כאן.