במזג האוויר הקיצי חושבים ברחובות גם על חברינו ההולכים על ארבע ומכשכשים בזנב. עיריית רחובות, באמצעות המחלקה לרישוי עסקים באגף חזות העיר, יוצאת במיזם חדש, ביוזמת עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העירייה, מחזיק תיק רישוי עסקים: עמדות שתייה לכלבים שיחולקו חינם לבעלי העסקים בעיר.
מלול ומרקוביץ' מציגים: מתקני שתייה לכלביםמלול ומרקוביץ' מציגים: מתקני שתייה לכלבים
מלול ומרקוביץ' מציגים: מתקני שתייה לכלבים
(צילום: עיריית רחובות)
במסגרת המיזם יחולק לבעלי העסקים מתקן מים דקורטיבי רב פעמי , מעוצב עם קערה מנירוסטה, המותאם לצרכי בעלי החיים. המתקן מיועד לעסקים ברחובות בלבד, אשר יחתמו על אמנה לקידום צרכי בעלי החיים בעיר, ויתחייבו לספק מים טריים לשתיית בעלי החיים, לנקות את המתקן בכל יום ולהכניס אותו לתוך בית העסק בסיום יום העבודה. המיזם הינו בשיתוף השירות הווטרינרי העירוני בראשותו של דר' אבי צרפתי.
ראש העירייה, רחמים מלול: "יחד עם דאגה לכלבים בימי הקיץ החמים, אנו מחפשים כל הזמן אחר דרכים לעודד את העסקים בעיר, ובפרט בתקופה זו. יוזמת מתקני השתיה לבעלי חיים תסייע להם למשוך אליהם את קהל התושבים חובבי הכלבים. אני קורא לבעלי העסקים להצטרף לאמנה ולהציב בתחומם את מתקני השתיה".
סגן ראש העירייה, מחזיק תיק חזות העיר, עו"ד יניב מרקוביץ': "חלוקת מתקני שתייה הינה יוזמה נוספת לטובת בעלי החיים, על מנת שיוכלו לעבור את הקיץ בשלום. רק לאחרונה הצבנו מתקני האכלת חתולי חצר, הקמנו גינות כלבים חדשות ומשפצים את הקיימות ועוד- הכול לטובת בעלי החיים בעיר. זוהי גם יוזמה נוספת למען בעלי העסקים המקומיים, שאנו פועלים לחזק בכל הזדמנות. אני פונה לכל בעלי העסקים בעיר- בואו להשתתף ולקחת את המתקנים".
ד"ר אבי צרפתי, מנהל השירות הווטרינרי: "אנו מיישמים ברחובות גישה חיובית ומתקדמת כלפי ההולכים על ארבע, כחלק מהמארג העירוני שבו חיות המחמד הן תושבים שיש להתחשב גם בהם".
עיריית רחובות קוראת לבעלי העסקים בעיר להצטרף ליוזמה, לחתום על האמנה ולקחת מתקן האכלה לשימושם.
פרטים והרשמה בטלפון: 08-9392387 או בדוא"ל asakim@rehovot.muni.il