"כל מי שרוצה לבלות וגר באזור רחובות נוסע לתל אביב או ראשון לציון בשביל למצוא מקום שווה. למה שלא יהיו אפשרויות בילוי בתוך העיר?" מסביר אלעד לוין למה הוא וחברו הטוב אלעד שמעוני נכנסו לתחום חיי הלילה.
בכל סוף שבוע נמליץ על מקום בילוי שווה בעיר: מקום בו יש הנחה, הופעה, מסלול שתייה או סתם אווירה מזמינה. והפעם – ג'ולייט, הדאנס בר הראשון באזור הפאבים ברחוב הרצל.
בר שכונתי שמח | צילום: מתן לויבר שכונתי שמח | צילום: מתן לוי
בר שכונתי שמח | צילום: מתן לוי
"היה לנו חזון להביא פאב שכונתי שמח לרחוב הזה, זה מה שחסר בו", אמר השבוע לוין, שפתח את המקום יחד עם חברו הטוב שמעוני. את המקום הם פתחו היכן שבעבר היה הפאב השכונתי "אטמוס", ברחוב הרצל 203.
השם שנבחר לעסק החדש הגיע ממקור לא צפוי: השותפים החליטו להפתיע את סבתו של לוין, וקראו למקום על שמה. "היא לא ידעה על זה לפני, כשבישרתי לה מה שם המקום היא הייתה בהלם, מאוד התרגשה", הוא מספר.
צילום: מתן לויצילום: מתן לוי
צילום: מתן לוי
כחלק מההכנות לפתיחה הם עשו שינוי משמעותי: "שברנו את המקום לחלוטין. העברנו את רחבת הריקודים למטה, יש די ג'יי קבוע בחמישי ושישי, ופאב שכונתי שמח במהלך השבוע", מספר לוין.
מלבד השם, אחד הדברים הייחודיים במקום הוא האוכל, שכולו מוכן בתנור אבן מיוחד שהביאו למטבח. צ'יפס אפוי (ולא בשמן), נאצ'וס, לחם שום, טוסטים, פיצה, אדממה וקינוחים- כולם עוברים בתנור.
די ג'יי מקצועי אחראי על המוזיקה | צילום: מתן לוידי ג'יי מקצועי אחראי על המוזיקה | צילום: מתן לוי
די ג'יי מקצועי אחראי על המוזיקה | צילום: מתן לוי
הדיג'יי משמיע מוזיקה מיינסטרימית, רגטון, ומוזיקה ישראלית קיבוצית. "כל המוזיקה הספרדית, תופים דרום אמריקאים, חצוצרות וכיף. אנשים רוקדים על הבר ויש מראות צבעוניות כמו במועדונים תל אביביים מוכרים", הוא מספר על אווירת סוף השבוע.
הכניסה היא מגיל 21, והחל מעוד שבועיים יוגשו במקום גם קוקטיילים מיוחדים.
פרסום ראשוני: 09:23 , 24.11.17