אייל גולן ורוסלנה רודינה. צילום: ענת מוסברגאייל גולן ורוסלנה רודינה. צילום: ענת מוסברג
אייל גולן ורוסלנה רודינה. צילום: ענת מוסברג
הביצה בהלם: הזמר אייל גולן, שרק לאחרונה חווה הצלחה עם קבוצת הכדורגל הפועל מרמורק שהוא מבעליה, ובת זוגו בשש השנים האחרונות, הדוגמנית רוסלנה רודינה - נפרדו.
מקורבים לשניים טענו כי בימים האחרונים, עזבה רודינה את ביתם המשותף ברחובות.
גולן, ניהל מערכת יחסים ארוכה ויציבה עם רודינה ולמעשה זו הייתה מערכת היחסים הארוכה והרצינית ביתור שהייתה לגולן, מאז התגרש מאשתו לשעבר ואם שניים מילדיו, מלכת היופי ומנחת הטלוויזיה אילנית לוי.
לרודינה וגולן בן משותף, יאן, שנולד בסוף נובמבר 2014.
על פי דיווחים, השניים החליטו להיפרד ימים ספורים אחרי יום הולדתו של גולן שחל בשבוע שעבר. מהלך מפתיע בייחוד בהתחשב בכך שרודינה בירכה בחום את גולן באינסטגרם וכתבה בין השאר: "מה אפשר לאחל לבנאדם כל כך יקר ומיוחד? אאחל לך את כל האושר שקיים בעולם הזה בריאות ושמחת חיים שתמשיך להצליח בכל מה שתבחר ותמיד אבל תמיד תהיה מאושר. שתהיה מוקף באנשים שרק יאהבו ויפרגנו לך כמו שאתה מפרגן לכל העולם! מאחלת לנו עוד הרבה שנים של זוגיות ואושר ושמחת חיים יחד. מודה לך שהפכת אותי להיות אמא לבן הנסיך שלנו. מזל טוב עד 120 נסיך עולם".
גורמים בסביבת השניים ניסו לצנן את האווירה ואמרו כי "עוד לא נאמרה המילה האחרונה בעניין".
נציין רק שרודינה הייתה בין הבודדים שהעניקו כתף חמה לזמר המפורסם לאחר שבסוף שנת 2013 נקשר שמו לפרשיית "משחקי חברה" במסגרתה נחשד גולן בבעילה אסורה של קטינות. התיק נסגר על ידי המשטרה בפברואר 2014.
פרסום ראשוני: 14:00 , 18.04.17