בית מלון מאילת תובע אישה מרחובות בגין לשון הרע בבית המשפט השלום ברחובות. התביעה, על סך 100,000 שקלים, הוגשה השבוע לאחר שהנתבעת, תושבת רחובות, הגיעה יחד עם משפחתה לחופשה בקיץ האחרון.
בית המלון מספר בתביעה כי מדובר במשפחה שביקרה מספר פעמים במלון, הפעם, ביום הראשון לחופשה, בנה הבגיר של הנתבעת, שלפי דברי המשפחה סובל ממוגבלות שכלית, התהלך בשטח חדר האוכל של בית המלון ללא השגחה כשהוא אוחז בידו סכין והוא מאיים על אורחי בית המלון ששהו במקום.
אילת. צילום: shutterstockאילת. צילום: shutterstock
אילת. צילום: shutterstock
(אילת. צילום: shutterstock)
לאור החשש הגדול מהתנהגותו האלימה ולאור הבהלה בחדר האוכל, טענו במלון בכתב התביעה שקב"ט המלון נטרל את הסכין מידו של הבן. על פי הנוהל בבית המלון – למקום הוזמנה משטרה.
עוד נטען בתביעה כי לאחר שהשוטרים הגיעו, ולאחר הסכמה מול המשפחה, הוחלט כי ככל והמשפחה תבחר להמשיך את החופשה שכאמור רק החלה באותו היום – יהיה הבן תחת השגחה צמודה של מי מבני משפחתו ולא יעזבו אותו ולו לרגע אחד.
בית המלון, בתביעתו, מספר ששתי משפחות מבוהלות עזבו כבר באותו היום את בית המלון בשל המקרה, ובבית המלון היו בטוחים שבכך תם העניין, אך לטענתם אז המשפחה הגיעה בדרישה תמוהה לאור כל מה שקרה קודם לכן – הם ביקשו מבית המלון פיצוי על שאירע בחדר האוכל.
בבית המלון סירבו לדרישה ומאותו רגע ואילך, לאורך כל החופשה, לדבריהם, ספגו אנשי המלון מבני המשפחה המדוברת התנהגות בוטה, מזלזלת ואף שימוש באלימות מילולית.
אם לא די בכך, בוקר לאחר האירוע בחדר האוכל, טוענים בבית המלון שהנתבעת הפיצה בפייסבוק האישי שלה שבחדר המלון חדרים שבורים, מסריחים ועם עובש, ואף הוסיפה כי אין להתקרב למלון המדובר.
לאחר מכן נטען שסיפרה בצורה מעוותת את סיפור המקרה בחדר האוכל, כשהיא מציגה את בנה כקורבן. יתרה מכך, לאחר החופשה אף שלחה הנתבעת לבית המלון דרישת פיצוי בסך 120,000 ש"ח. בשלב זה החליטו בבית המלון להגיש נגדה תביעה בגין לשון הרע, וכעת בית המשפט יהיה זה שיכריע.