קניון עופר רחובות, מקבוצת קניוני עופר, יערוך פסטיבל פורים ענק עם מגוון הופעות של כוכבי ילדים, בני נוער ויוטיוברים מובילים. הפסטיבל יערך בין התאריכים: 10-11.3 ובין כוכבי היוטיוב ישתתפו בפסטיבל: עידו שיר, דורון ביטון, מישל זובין ועוד. כמו כן, תתקיים הופעת ענק של כוכב התיפוף רונו שיארח את איסאטו - אלוף הביטבוקס, שניהם יוצרים הופעה קצבית משולבת של תיפוף, ביטבוקס ורקדנים. בנוסף, הקניון מארח את היוטיוברית והטיקטוקית שרון ליברמן למפגש מעריצים וסלפי.
יום שלישי ה- 10.3 בשעה 11:00 - המופע של יניב המגניב: ליניב נמאס להיות מגניב ובא לו להיות גדול. הוא מנסה כל מיני מקצועות עד שהוא מבין שזה לא באמת משנה באיזה מקצוע הוא יבחר- להיות מגניב זה אופי וכל אחד יכול להיות מגניב, ממש כמו- יניב, אם הוא רק רוצה! מופע חדש, מצחיק וקצבי המשלב להיטים של כוכב הילדים האהוב.

עידו שירעידו שיר
עידו שיר
(צילום: ליאור אלון)

יום שלישי ה- 10.3 בשעה 17:30 - פעילות יוטיוברים: מופעים של מיטב היוטיוברים בארץ, ביניהם: עידו שיר, דורון ביטון, מאור גמליאל, מישל זובין, ארתור אדלין וניקול אדלין.
יום רביעי ה- 11.3, בשעה 11:00 - המופע של רונו ואיסאטו: הופעה הכוללת כלי תיפוף חיים על הבמה. אסיאטו שחקן ראשי ב- the voca people ועובד עם אמנים מהגדולים בארץ כמו נועה קירל וסטפן. הוא מונה מעל 80 אלף עוקבים ברשתות המדיה השונות ומעל 100 אלף צפיות בקליפים.

שרון ליברמןשרון ליברמן
שרון ליברמן
(צילום: מאיסה)

יום רביעי ה-11.3 בשעה 17:30 - מפגש מעריצים עם היוטיוברית והטיקטוקית שרון ליברמן: שרון התחילה בתור הביישנית בחבורת "חיים בחארטא", הפכה לדמות בולטת בחבורת "בלאגן", הנחתה את סדרת "הסאב הבא" (דומינו'ס פיצה) ופתחה ערוץ יוטיוב משלה שזכה ל-50 אלף עוקבים עוד לפני שפורסם בו סרטון אחד! שעה של כיף, אתגרים, שאלות תשובות, צחוקים וסלפי.
הכניסה לכל המופעים חופשית.