הוועידה השנתית לעסקים של "ידיעות תקשורת" תתקיים בסוף השבוע הבא (21-23.2) באילת זו השנה השישית. באירוע, הנקרא "עם הפנים לעתיד", ישתתפו מאות בעלי עסקים מרחבי הארץ, וירצו בו מומחים בתחום החדשנות, פוליטיקאים ואנשי עסקים מהשורה הראשונה.
"הוועידה תתמקד במוכנות עסקית ואישית לקראת העתיד הקרוב והרחוק", מסבירה מנכ"לית רשת "ידיעות תקשורת", ליאת שרון. "עוצמתם של מוצר או של עסק נמדדת ביכולתם להמשיך ולהיות רלוונטיים גם אחרי שנים ארוכות, זאת, לצד השאיפה התמידית להישאר מעודכנים על רקע רוחות הזמן והשינויים".
אלי כהן. צילום: אלכס קולומויסקיאלי כהן. צילום: אלכס קולומויסקי
אלי כהן. צילום: אלכס קולומויסקי
(אלי כהן. צילום: אלכס קולומויסקי)
הוועידה תיפתח ביום חמישי אחר הצהריים במלון דן אילת. מנהלת התוכן של הוועידה, יעל אפטר, הביאה את מיטב הדוברים והמרצים בתחום. שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, ידון עם הקהל בשאלה, כיצד ניתן לעזור לעסקים להיות מנוע הצמיחה של המשק. אחריו יספרו שלושה אנשי עסקים מצליחים על דרכם: ירדנה עובדיה על הדרך שעשתה, מאז שהיתה קופאית בשקם בדימונה ועד להקמת אימפריה של בתי חולים באפריקה; כוהנת ההרזיה חלי ממן, שפיתחה תוכנית מיוחדת להרזיה על פי עקרונות שיישמה בחייה, כשהשילה ממשקלה 30 ק"ג; ואיתי פנקס, יזם הייטק בן 17 בלבד, שכבר הספיק לפתח יותר מ-30 אפליקציות. יחתום את המושב הראשון ראיון עם שרת המשפטים, איילת שקד.
אביגדור ליברמן, צילום: אוהד צויגנברג. איילת שקד, צילום: עמית שעלאביגדור ליברמן, צילום: אוהד צויגנברג. איילת שקד, צילום: עמית שעל
אביגדור ליברמן, צילום: אוהד צויגנברג. איילת שקד, צילום: עמית שעל
(אביגדור ליברמן, צילום: אוהד צויגנברג. איילת שקד, צילום: עמית שעל)
לאחר הקוקטייל החגיגי, ייערכו מפגש וראיון עם שר הביטחון לשעבר ויו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן. בסוף הערב ייערך מופע של הזמר עומר אדם.
היום השני ייפתח במושב ראשון עם ד"ר אייל דורון, חוקר ומפתח חשיבה יצירתית, שיסביר על עשרה דברים שכדאי לדעת על העתיד הקרוב, כדי לחשוב רחוק. סמנכ"ל שיווק גלובלי של חברת סודה סטרים, מתי יהב, ירצה על שיטות השיווק הייחודיות ועל הקמפיינים הוויראליים המוצלחים, שהובילו את ההחברה להצלחה הגדולה.
צופית גרנט. צילום: עדו לביאצופית גרנט. צילום: עדו לביא
צופית גרנט. צילום: עדו לביא
(צופית גרנט. צילום: עדו לביא)
בצד סיפורי ההצלחה יובאו בוועידה גם סיפורי נחישות אישיים: בעל בית הקפה ג'רמייה, תומר מור (המשמש גם כמנכ"ל "מסעדנים חזקים ביחד") יספר על המאבק בהחלטות הממשלה שמקשות על המסעדנים; ערן פולר, מבעלי משתלת "בן בן" בנתיב העשרה, יחשוף כיצד מנהלים עסק תחת אש, וח"כ סתיו שפיר, מצמרת מפלגת העבודה, תדבר על הנושאים הקרובים ללבה: יוקר המחיה, מאבקים ותקווה. את המושב הראשון תחתום המנחה והשחקנית, צופית גרנט. במושב השני, שיתקיים באותו היום, תיתן ד"ר צפירה גרבלסק-ליכטמן, מומחית במשא ומתן, טיפים להופעה חיצונית ולדיבור בפני קהל, ותלמד כיצד סוגרים עסקה בשיחה נכונה. אחריה יעלה דורון טל, מומחה בשיווק דיגיטלי ובחדשנות, ויחשוף את השיטות לקמפיין מוצלח. יחתום את המושב סמנכ"ל קריאטיב של קבוצת "ידיעות אחרונות", ליאור נעמן, שירצה על הצורה הנכונה, ועל האפקטיביות של הפצת סיפור העסק שלך בעידן החדש.
הוועידה השנתית לעסקיםהוועידה השנתית לעסקים
הוועידה השנתית לעסקים
(הוועידה השנתית לעסקים)
הטיפ שלנו לעסקים
ירדנה עובדיה: "נחישות ואמונה בדרך"
דורון טל: "לכל עסק יש סיפור. השיווק הכי אפקטיבי הוא לספר את הסיפור הזה בצורה ייחודית ומעניינת"
חלי ממן: "כדי להשיג משהו בחיים צריך לחלום עליו, לתכנן איך משיגים אותו ולאסוף את כל הכוחות שלנו להשיגו"
ליאור נעמן: "תקצר. תקצר עוד. הטקסט, למרבה הצער, נעלם מהעולם שלנו"
איתי פנקס: "עסק בריא הינו עסק שמעודד יזמות וחדשנות בכל נושא"